(0:0)

Zostava: Brankár: Marek Wilham

Obrana : Matúš Nemček, Matúš Fiľo, Peťo(Soti)

Útok : Pavel Šúr, Peter Kučera

Report: Na tento zápas sme nastúpili v dobrej zostave. S novým brankárom Marekom a tak sa teda Palo presunul do útoku. Boli sme si vedomí toho, že hráme s prvými v tabuľke .Boli sme to ,ale mi kto mohol ísť do vedenia no Peťovu strelu brankár vyrazil. Po pri našej aktívnej hre si súper v prvom polčase vytvoril málo šancí ,ale nebezpečných. Prví polčas sa skončil bez gólov. V druhom polčase mal súper drvivú prevahu. Najmä brvno na našej bráne a prestrelenie našej brány z 1 metra zaváňalo gólom. Brankár Marek ukázal niekoľko vynikajúcich zákrokov. Do šancí sme sa dostávali aj mi no Peťo s Palom si pri výmene lopty nerozumeli. Z našej ďalšej šance sme sa radovali .Palo prízemnou strelou prekonal brankára 1:0. Po tomto góle aj naďalej súper dobýjal našu bránu no bez úspechu. Gólová odpoveď prišla pre nás v najnevhodnejší čas a to minútu pred koncom. Lopta sa po stlmenej strele ledva dokotúľala do brány1 : 1. O remízu sme mohli prísť v nadstavenom čase no Matúš loptu  v blízkosti brankovej čiari odkopol do bezpečia. S bodom sme spokojný a pochvalu si zaslúži celý náš tým.

27.10 Wizards 1:3 Hooligans
(0:0)
Zostava:Brankár:Pavel Šúr
Obrana:Matúš Nemček,Matúš Fiľo
Útok:Peter Kučera

Report: V štvrtom zápase nás čakal silný súper. Vedeli sme ,že hráme proti profesionálnym futbalistom a tak sme sa chceli ukázať čo v najlepšom svetle. Zo začiatku zápasu mal súper prevahu a Palo ukázal niekoľko vynikajúcich zákrokov. Mi sme sa do šancí dostávali zriedka, ale zato boli veľmi nebezpečné. Hrali sme dobre v obrane a tiež dopredu. Polčas sa skončil 0 : 0. V druhom polčase to bol znova súper , ktorý mohol ísť do vedenia no brankár Palo bol pozorný. Náš tým sa pokúšal skórovať z brejkov. Na prekvapenie všetkých prizerajúcich sme sa dostali do vedenie keď Peťo pomedzi brankárove nohy otvoril skóre zápasu 1:0. Hneď po góle súper odpovedal keď využil chybu našej obrany 1:1.Potom sa hra vyrovnala ,ale väčšinou sa hralo pred našou bránou. Súper išiel do vedenia po zbytočne chybe Pala ,ktorý mohol loptu pustiť ,no volil prihrávku na Matúš N. ,ktorý prišiel o loptu a protihráč krásnou strelou trafil 1:2. V závere zápasu sme sa pokúšali o vyrovnanie ,ale to sa nám nepodarilo a Hooligans sa dostali do dvojgólového vedenia 1:3. Zatiaľ to bol náš najlepší zápas a je to prvýkrát čo nás strata bodov nemrzí. Ukázali sme ,že aj obyčajní chlapci vedia držať krok proti futbalistom a brankár Palo chytal naozaj vynikajúco. Už po štvrtí krát sme to boli mi čo sme vyhrávali 1:0 a dúfame ,že sa nám v najbližšom čase podarí zápas doviesť do víťazného konca.

23.10Wizards 4:4 Kamikaze
(4:1)
Zostava(Wizards):Brankár:Pavel Šúr
Obrana:Ján Šúr,Matúš Nemček
Report:Úvod zápasu nám vyšiel priam neuveriteľne ,keď sme po dvoch minútach vyhrávali 3:0.O prvé dva góly sa postaral Peťo a o tretí Jano.V priebehu polčasu sme si vytvorili veľa šancí,no zostali nevyužité.Počas prvého polčasu sa k našej bráne súper vôbec nedostal.Na druhí polčas sme nastúpili ako ,,vymenení",a to súper dokonale využil na strelenie gólu 3:1.Hneď po góle Matúš odpovedal rovnakou mincoukeď smer jeho strely zmenil obraňujúci hráč proti smere brankára 4:1.Po tomto gĺe sme sa už spoliehali na naše vedenie.To súper využíval a už len bolo 4:3.Poslednému gólu v našej sieti predchádzala ruka protihráča no zostala rozhodcom nepovšimnutá a sám hráč nakoniec vyrovnal 4:4Táto remíza nás mrzí,ale treba sa poučiť a ísť ďalej.
20.10
Wizards 3:5 Fc Rekultivátor
(1:3)
K tomuto zápasu sa nechceme vyjadrovať a vracať sa k nemu,nemrzí nás hlavne tá prehra,ale výkon rozhodcu!!!(K ďalšším zápasom už komentáre budú.)

18.10
Wizards 2:2 Horúca strela
(1:0)
Zostava(Wizards)-Brankár-Pavel Šúr
Obrana-Matúš Fiľo,Peťo(Soti),Ján Šúr
Útok-Matúš Nemček,Peter Kučera
Report:Zo začiatku zápasu sa oba tímy len oťukávali.Viac z hry vśak mali Wizards.Po výmene lopty medzi Peťom K. a Matúšom N.,Peťo K. krásne prihral Matúšovi N. a ten zblízka otvoril skóre zápasu 1:0.Ďalšia šanca prišla hneď po góle keď Matúš N. asi z 15 metrov vystrelil,no lopta sa od žrde odrazila von.Gólom volal aj Peťov K. prienik,no jeho pokus brankár zlikvidoval.Po dlhom čase sa ozvali aj hostia,ale ich pokus náš brankár Palo zneškodnil.Po zmene strán mali prevahu hostia.Už mohlo byť vyrovnané,keď strelu útočníka náš brankár zastavil až na bránkovej čiare.Ochvíľu už bolo vyrovnané.Náš brankár podcenil center a lopta sa nešťastne v šestnástke odrazila do ruky nášho spoluhráča.Aktér pokutového kopu sa nemýlil 1:1.Vedenie na svoju stranu mohli strhnúť hostia,keď sa lopta odrazila od tyče do druhej tyče a na štastie pre Wizards nakoniec von.Neskôr iniciatívu prebrali Wizards.Z veľa šancí sa ujala len jedna.Peťo K. korunoval svoj kvalitný výkon prihrávkou dobre hrajúcemu Janovi a ten šikovne obstrelil brankára 2:1.V nápore sme pokračovali aj naďalej,ale opäť sa potvrdilo staré známe ,,nedáś dostaneš".Po našej akcii nám súperov hráč loptu zobral,odcentroval,naši obrancovia zle zareagovali a súperov útočník sa nemýlil 2:2.V závere stretnutia sme ešte mohli strhnúť vedenie na svoju stranu,ale Matúšov N. pokus z rohu skončil na tyči a zostal nepremenení.Čo dodať na záver?Bol to náš priemierový zápas,ale myslím si ,že remíza je zaslúžená.